Реклама

Уроки фізкультури не для всіх

Уроки фізкультури не для всіх

Уроки фізкультури не для всіх. У Луцьку лікарі перевірятимуть школярів. При виявленні відхилень у здоров’ї дітей записуватимуть у спецгрупи. Причина такого рішення – події тижневої давнини, коли на уроках фізкультури померли учні. Нині на таких заняттях чергують медичні сестри. Вони контролюють, аби дітей не змушували виконувати вправи, які їм не під силу. З 25 тисяч луцьких школярів 15 відсотків вже мають звільнення.

Луцькі школярі тепер не виконуватимуть фізичних вправ, якщо це може зашкодити їхньому здоров’ю. Відповідні довідки видають місцеві лікарі. У всіх школах працюють медичні бригади, які комплексно оглядають учнів. Якщо виявляють недугу, звільняють від фізкультури. І записують до спецгрупи, де навантаження мінімальні.

Федір Кошель, начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради: "У школу приходять діти набагато здоровіші, ніж випускаються зі школи. Тут проблема все-таки є, що навчальний процес не сприяє зміцненню здоров’я дітей".

Уроки фізкультури діти відвідують залюбки. Хоча багатьом виконувати деякі вправи важко. Але з дистанції учні майже не сходять, бо переживають за оцінку.

Ольга Курило, учениця 10 класу: "Бувають такі моменти, що важче ніж завжди. Але потрібно старатися, потрібно багато практики".

Нині у спецгрупах займаються майже чотири тисячі луцьких школярів. Діти звільнені з фізкультури через хронічні хвороби опорно-рухового апарата, серцево-судинної та нервової систем. Учителі запевняють: навантаження під силу всім учням. Незалежно від діагнозу в медичній картці. Адже основне завдання фізкультури - оздоровити дітей. Педагоги занепокоєні іншим.

Сергій Калуш, начальник управління освіти Луцької міської ради: "Щоб це не перетворилось в масове видавання довідок дітям. Ми це мали в попередні роки, що батьки спеціально роблять ці довідки, щоб звільняти дітей з уроків".

Медики та освітяни наголошують: спецгрупи не звільняють від вправ. Це заняття з мінімальними навантаженнями або уроки лікувальної фізкультури. Але для цього бракує пристосованих класів, педагогів і спеціальних програм


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад