Реклама

Православне кіно для молоді

Православне кіно для молоді

Релігійним вихованням сучасної молоді перейнялися організатори кінофестивалю «Покров», який розпочався у Києві. Адже юнаки та дівчата більше переймаються матеріальними цінностями життя. 50 кінострічок, які показуватимуть протягом чотирьох днів, мають пробудити в людях любов до Бога.

«Православне кіно для молоді» - таке гасло шостого кінофестивалю «Покров», який розпочався у київському Будинку кіно. Протягом чотирьох днів тут покажуть фільми, що мають привернути увагу суспільства до проблем релігійного виховання української молоді.

Леонід Черновецький, голова Київської міської державної адміністрації: "Учить добру не только детей, но и их родителей – это самое главное, чего сегодня не хватает в нашем обществе и среди наших людей".

На участь у фестивалі надійшло 100 кінострічок із семи країн світу. Однак відбір пройшли тільки половина з них.

Андрій Деркач, президент фестивалю православного кіно «Покров»: "Это не те фильмы, которые вызывают смех, они заставляют чувствовать и думать. Показывают примеры нравственной жизни, моральной жизни".

Режисерський майстер-клас Романа Балаяна, круглий стіл за участю провідних фахівців, винагороди за найкращий сценарій, соціальну рекламу та єпархіальне кіно – усе це чекає учасників цьогорічного кінофестивалю. А на відвідувачів - сеанси найкращих православних стрічок. Організатори сподіваються, що фільми допоможуть глядачам віднайти шлях до Бога.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад