Реклама

На свято Покрови захищатимуть ненароджених дітей

На свято Покрови захищатимуть ненароджених дітей

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, громадська організація "Рух за життя" проводе у Львові молитовно-просвітницьку акцію "Покров Богородиці над ненародженими". Акція спрямована на захист життя ненароджених дітей і проти абортів.

Акція розпочнеться Архиєрейською Літургією у церкві Святої Покрови на вул. Личаківській, об 11.00. Після Літургії молитовні групи розійдуться по клініках Львова, де здійснюють аборти. В клініках буде проведено молитву за ненароджених та роздано інформаційні матеріали про захист життя.

«День Святої Покрови є в Україні національним святом, адже саме Пресвята Богородиця захищала наш народ протягом усіх лихоліть. Окрім того, Свята Покрова є покровителькою українського війська: своєю опікункою вважали її запорізькі козаки та Українська Повстанська Армія. Тому належить нам просити її, щоби вона захистила найбеззахисніших

українських громадян, які ніяк не захищені законодавством: зачатих, але ще не народжених дітей, яких знищують у гінекологічних клініках шляхом», – розповіли організатори.

Товариство "Рух за життя" організувало акцію у співпраці з Інститутом родини і подружнього життя Українського католицького університету. Організатори просять долучитись до акції всіх бажаючих і захистити тих, хто найбільше потребує захисту.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад