Реклама

Вулиця багатодітних родин з’явилась на Вінниччині

Вулиця багатодітних родин з’явилась на Вінниччині

Поселенці експериментальної вулиці – три багатодітні родини разом з двадцятьма дітлахами. Першою своє новосілля відсвяткувала сім’я Димчуків, в якій виховують 11 дітей. Решту будинків завершать до кінця листопада. Соціальний проект «Вулиця багатодітних родин» не має аналогів в Україні. У неї подвійне покликання - просторі оселі для багатодітних і шанс на друге життя селу.

Вулиці багатодітних родин ще півстоліття тому в Україні були традицією – тепер експеримент. На Вінниччині її створили штучно, аби покращити демографічну ситуацію в селі Тягун. Тут у новозведених будинках житимуть родини з десятками дітлахів.

Сім’я Димчуків – перші поселенці нової вулиці багатодітних родин. Переїхали до Тягуна з сусіднього села. Петро Димчук розповідає: в старому будинку одинадцятьом дітям було затісно. Нині їм подаровано аж дві хати.

Петро Димчук, багатодітний батько: "Легше стало в тому, що більш просторіше житло, дітям уроки робити, спати є де, жінці легше. Важче, що потрібен автобус з дітьми їздити”.

Соціальне житло будували за бюджетні гроші та пожертви меценатів. Відбудова будинків, які почали споруджувати ще у дев’яностих, обійшлася у вісімсот тисяч гривень. З районної скарбниці надали гроші на меблі, комп’ютери та телевізори.

Юрій Зайчук, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Іллінецької районної державної адміністрації: "Ті об’єкти соціальні, які будувались, але завершити їх неможливо, то сьогодні у нас є досвід в районі, ми переплановуємо ці об’єкти під житлові будинки. Якщо є незавершене будівництво, то цим можна скористатись".

Через декілька років, планують експериментатори, нові помешкання отримають двадцять чотири родини. Для ще двох сімей будинки вже ремонтують. До кінця року на цій вулиці житиме понад тридцять дітей, а в селі – понад сорок.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад