Реклама


23 листопада у Рівному – Благодійний бал заради дітей

23 листопада у Рівному – Благодійний бал заради дітей

Уперше в Рівному 23 листопада у новому кіноцентрі «ЕРА» відбудеться масштабна подія року – Благодійний бал заради дітей. Цей світський культурно-мистецький захід стартуватиме в рамках проекту «Нова ера Благодійності» та пройде за підтримки голови правління БФ «Благовіст» Володимира Процюка та голови правління БФ «Небесна колискова» Валентини Сенько-Волошиної.

Основна мета Благодійного балу – звернути увагу бізнесової та політичної еліти міста до благодійних справ та разом збудувати для всіх дітей міста їхнє власне унікальне дитяче «Казкове містечко».

Благодійний бал буде виглядати як грандіозне світське дійство. На декілька годин всі запрошені перетворяться на пасажирів казкового корабля «Ера».

Поряд з тим, буде нагода познайомитись та поспілкуватись з бізнес-елітою Рівного, стати героями телевізійної зйомки, прийняти участь у врученні нагород найактивнішим благодійникам року та отримати відзнаку «Нова Ера Благодійності».

Родзинкою балу має стати благодійний аукціон з продажу ексклюзивних вишуканих дитячих робіт. Усі отримані кошти будуть скеровані на облаштування ігрового казкового містечка для дітей.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info