Реклама

Бабуся з хворим онуком опинилася на вулиці

Бабуся з хворим онуком опинилася на вулиці

Людмилі Тимощук з Рівненщини разом з хворим онуком ніде жити. З малюком на руках жінка фактично опинилася на вулиці. «Факти» вже двічі розповідали про трагедію цієї сім`ї. Рік тому померла мати хлопчика і його забрала до себе бабуся. До останнього вона винаймала кімнату, утім перед самими морозами господар їх вигнав. Тож першу ніч вона з онуком провела на вулиці. Нині цілими днями гуляє, а ввечері проситься переночувати до знайомих. Доведена до відчаю, бабуся поставила намет під стінами Дубненської мерії. У такий спосіб хоче нагадати місцевій владі про невиконані обіцянки – досі не вирішили квартирне питання. Натомість чиновники радять жінці віддати малюка в дитячий будинок, бо придатного для життя помешкання на балансі міської ради немає.

Людмилу Тимощук з орендованої квартири вигнав господар за борги. Першу ніч бабуся з онуком - мати дитини померла рік тому - ночувала на вулиці. Нині поневіряється по сусідах і знайомих. 150 гривень декретних і 160 гривень соціальної доплати ледь вистачає на ліки та харчі.

Людмила Тимощук, бабуся малюка: "Наш стан не передати. Некупані, немиті. Ходимо від хати до хати. Фактично є бомжами, бо людям надоїсть наша присутність, тоді або на вокзал, або в під’їзди".

Понад двадцять років Людмила – 83-тя у пільговій квартирній черзі. Просила квартири у міської ради. Запропонували частину будинку та кімнату в гуртожитку. Жінка відмовилася, бо ці помешкання, за її словами, непридатні для життя.

Леонід Дудко, міський голова Дубного: "Ми даємо для дитини, тому що дитина як би є напівсиротою, бо батько живий. Але вона хоче, щоб оформили на неї. Практично людина, спекулюючи своїм онуком, робить просто "бєспрєдєл" в місті своїми заявами такими нелюдськими".

Батько дитини – на заробІтках. Хлопчик відстає у розвитку через вроджене звуження судин головного мозку. Йому потрібне термінове лікування. Тож соціальні служби рішуче налаштовані відібрати онука.

Юрій Крук, начальник служби у справах дітей Дубненської міської ради: "Тимчасово будемо забирати дитину і влаштовувати в дитячий будинок з подальшим влаштуванням її в прийомну сім`ю чи під опіку".

Людмила Тимощук переконує: мерія ставиться до неї упереджено. Тому написала скаргу до прокуратури. Але й правоохоронці вирішити квартирне питання пенсіонерки навряд чи зможуть - за шістнадцять років у Дубному не звели жодного нового будинку.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад