Реклама


Міносвіти перевірить якість підготовки вчителів фізкультури

Міносвіти перевірить якість підготовки вчителів фізкультури

Міністерство освіти і науки України найближчим часом проведе перевірку якості підготовки у вищих навчальних закладах вчителів фізичного виховання.

Як передає УНІАН, про це сьогодні під час спільного засідання колегії міністерств освіти і науки, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді та спорту заявив міністр освіти Іван Вакарчук.

«Міністерство освіти і науки проведе перевірку всіх вищих навчальних закладів, де здійснюється підготовка вчителів фізичного виховання», - сказав І.Вакарчук.

За його словами, сьогодні фахівців фізичного виховання готують у 75 ВНЗ та спеціалізованих факультетах. Загалом щороку готується понад 6 тисяч таких спеціалістів за потреби близько 2-х тисяч.

Водночас, повідомив міністр, перевіркою навчальних закладів встановлено, що 79% вчителів фізичного виховання мають вищу освіту, близько 12% - середню спеціальну освіту і близько 9% взагалі не мають відповідної підготовки для проведення уроків фізкультури.

На необхідності «наведення порядку» у цьому питанні наголосив також віце-прем’єр-міністр Іван Васюник. Він попросив міністра освіти вжити всіх заходів для вирішення питань щодо учителів фізичного виховання.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info