Реклама

Представники Фонду «Україна 3000» відвідали спеціальну школу-інтернат для сліпих дітей

Представники Фонду «Україна 3000» відвідали спеціальну школу-інтернат для сліпих дітей

11 листопада 2008 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко відвідала Київську загальну спеціальну школу-інтернат №5 для сліпих дітей ім. Я.П.Батюка. У заході також взяли участь головний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «офтальмологія» Сергій Риков, керівництво Крайового об'єднання Райнланд (ФРН) на чолі з директором Гаррі К.Фойктсбергером, представники Фонду «Україна 3000».

Відвідання школи-інтернату відбулося з метою вивчення проблем закладу та пошуку шляхів співпраці та допомоги.

Гості ознайомилися з бібліотекою, відвідали кімнати психологічного розвантаження, шкільні майстерні, їдальню, оглянули спальні кімнати та класи початкової школи, а також побували у комп'ютерному класі та тифлокабінеті. Також вони поспілкувалися з учнями, керівництвом і викладачами школи-інтернату.

Пані Катерина Ющенко подякувала німецькій стороні за зацікавленість проблемою освіти та соціалізації дітей із вадами зору. Вона підкреслила й активність школи-інтернату, керівництво якої багато робить для покращення умов перебування дітей, підвищення якості навчання та оволодіння професією. «Для нашого Фонду питання інтеграції людей з обмеженими можливостями в суспільство є надзвичайно важливим, - сказала пані Катерина. - Ми знаємо, що в цій сфері ще дуже багато роботи і невирішених питань. Перш за все, ми прагнемо, щоб діти мали більше можливостей вибору професії. Також важливо працювати з нашим суспільством, аби змінити ставлення до людей з особливими потребами». Катерина Ющенко наголосила на важливості вивчення досвіду Німеччини в напрямі соціалізації людей з обмеженими можливостями та подальшого втілення кращих надбань у нашій країні.

Від імені Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко подарувала Загальній спеціальній школі-інтернату №5 добірку казок та музики на аудіодисках, які були передані в бібліотеку.

Київська загальна спеціальна школа-інтернат №5 для сліпих дітей ім. Я. П. Батюка здійснює навчання та забезпечує гармонійний розвиток, адаптацію та реабілітацію дітей з вадами зору. До школи приймаються діти з шести-семирічного віку, які живуть в Києві та прилеглих областях, з гостротою зору 0-0,04. Навчання в школі триває 12 років. Вихованці мають можливість оволодіти професіями медичних працівників лікувального масажу та операторів комп'ютерного набору. При закладі працює музична школа.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад