Реклама

Привернення уваги до прав дітей та попередження насильства над дітьми

Привернення уваги до прав дітей та попередження насильства над дітьми

12 листопада 2008 p. у м. Києві відбувся круглий стіл «Механізми попередження, зупинення та подолання порушень прав дитини, насильства щодо дітей: досвід впровадження громадських ініціатив».

Захід організовано спільними зусиллями Міністерства України у справах сім'ї, молоді, спорту та Проекту «Покращення доступу сільського населення до правосуддя» (впроваджується Творчим центром Каунтерпарт, Інститутом громадянського суспільства) за підтримки Європейського Союзу.

У ході круглого столу учасники з різних регіонів України представили досвід проведення інформаційно-просвітницьких кампаній в сільській місцевості щодо покращення поінформованості, привернення уваги до прав дітей та попередження насильства над дітьми. обговорили механізми взаємодії влади та громадськості щодо забезпечення захисту прав дітей.

Під час інформаційно-просвітницьких кампаній, що проводилися в Барському районні Вінницької області, Білгород-Дністровському районі Одеської області. Коломийському районі Івано-Франківської області, Рожищенському районі Волинської області, діти, їх батьки мали можливість отримати різні інформаційні матеріали про права дітей, механізми їх захисту, відвідували судові та правоохоронні установи з метою ознайомлення із специфікою їх роботи. Також відбувалися різноманітні тренінги, семінари.

Внаслідок проведених кампаній в сільських громадах створено та діють шкільні центри (служби) вирішення конфліктів, центри, клуби з питань прав дитини, налагоджено співпрацю між різними установами та громадськістю щодо упередження або подолання наслідків насильства щодо дітей.

Забезпечення дотримання прав дитини, упередження насильства щодо дітей - це справа не лише держави. Вирішальною у цьому є роль суспільства.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад