Реклама

Акція "33 хвилини"

Акція

Акція "33 хвилини", присвячена 75-ій річниці Голодомору, яка розпочалася в усіх областях України 6 вересня, добігає кінця.

Завтра, 15 листопада, на Михайлівській площі відбудеться завершальний етап акції у Києві. В ньому візьмуть участь понад 2 тисячі студентів вищих навчальних закладів столиці.

Як повідомили УКРІНФОРМ у прес-службі "Пласт" - Національної скаутської організації України, за ініціативи якої проводиться акція "33 хвилини", захід розпочнеться о 16.30 жалобною ходою від Софійської площі через Володимирський проїзд до пам'ятного знака жертвам голодоморів в Україні, що на Михайлівській площі.

Із запалених лампадок буде викладено слово "Пам'ятаємо". На мультимедійному екрані демонструватимуться кадри хроніки тих років, відеокліпи пісень Костянтина Гільченка та Оксани Білозір. Титрами пройдуть прізвища сотень тисяч жертв Голодомору.

Акція "33 хвилини" щовихідних почергово проводилася в одному з районів столиці за ініціативи "Пласту" та підтримки Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту у м.Київ, СУМ в Україні, "Молодої Просвіти" та Молодіжного Християнсько-Демократичного Союзу. Протягом 33-ьох хвилин зачитувались прізвища загиблих земляків та свідчення людей, які пережили Голодомор.

Від початку акції було зачитано понад 3 тисячі імен загиблих.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад