Реклама

На Тернопільщині з’явився п’ятий в області дитячий будинок сімейного типу

На Тернопільщині з’явився п’ятий в області дитячий будинок сімейного типу

У селі Тростянці Бережанського району на Тернопільщині відкрили дитячий будинок сімейного типу. Це – п’ятий такий заклад в області. Його створено на базі родини Володимира та Галини Клачків.

Будинок розрахований на 10 дітей. Сьогодні тут перебуває дев’ять хлопчиків та дівчаток: троє з них – це власні діти сім’ї Клачків, п’ятеро – колишні вихованці Коропецької обласної комунальної середньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, та одна дитина – з Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням трудового навчання.

Дитячий будинок сімейного типу створений на базі частини приміщення Тростянецької ЗОШ. Він розташований на першому поверсі двоповерхової будівлі. Загальна площа приміщення – 220 кв. м. Тут є 5 спальних кімнат, вітальня, кухня, ванна, два санвузли, коридор. Житлова площа – 144 кв. м.

Як розповів голова Бережанської райдержадміністрації Віктор Зінчук, для реконструкції та облаштування приміщення дитячого будинку сімейного типу використано 110 тис. грн з обласного бюджету та 75 тис. грн – з районного. Ще 350 тис. грн надійшли від спонсорів та 9 тис. 588 грн – благодійні внески.

Довідка ЗІКу.

На Тернопільщині функціонують дитячі будинки сімейного типу у селах Шельпаках Підволочиського, Залісцях Шумського, Більче-Золотому Борщівського та Палашівці Чортківського районів.

За інформацією Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Тернопільська область посідає третє місце в Україні за відносною кількістю дітей, влаштованих до сімейних форм виховання.

До сімейних форм виховання в області залучено 137 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 77 – у прийомні родини та 34 – у дитячі будинки сімейного типу, включаючи Тростянецький.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад