Реклама

Засідання Координаційної ради щодо стану паліативної та хоспісної допомоги в Україні

Засідання Координаційної ради щодо стану паліативної та хоспісної допомоги в Україні

20 листопада (четвер) 2008 року з 13:00 до 15:00 відбудеться засідання Координаційної Ради з паліативної та хоспісної допомоги МОЗ України за участі заступника Міністра охорони здоров'я України З.М.Митника та д-ра Френка Феріса - директора Інституту паліативної медицини (Сан-Дієго, США).

Організатори заходу - Міністерство охорони здоров'я України, Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів, Всеукраїнська Асоціація паліативної допомоги.

На засіданні буде висвітлено сучасний стан з надання паліативної допомоги невиліковно хворим особам в Україні та поінформовано про стан розгляду Урядом України Концепції Державної цільової соціальної програми розвитку паліативної та хоспісної допомоги до 2014 року, розроблену за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Участь в заході візьмуть:

Митник З.М. - заступник Міністр охорони здоров'я України;

Губський Ю.І. - директор Інституту паліативної та хоспісної медицини МОЗ України;

Мартинюк-Гресь С.Д. - Президент Всеукраїнської Асоціації паліативної допомоги

Френи Феріс - Директор Інституту паліативної медицини (Сан-Дієго, США)

А також представники інших міністерств та відомств, структурних підрозділів МОЗ України, громадських і релігійних об'єднань.

Місце проведення засідання: Міністерство охорони здоров'я України (вул. Грушевського, 7), зала засідань колегії МОЗ України.

Акредитація ЗМІ обов'язкова! Тел.: (8044) 594 02 78 ,

Секретар Координаційної ради Олександр Вольф.

ДОВІДКОВО:

За визначенням ВООЗ, паліативна допомога - це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх родин, які зіштовхнулися із проблемою тяжкого, невіликовного захворювання.

Щороку в Україні більше ніж 480 тисяч наших близьких та їх рідних людей в кінці свого земного життя відчайдушно потребують належної опіки та допомоги. На таку кількість невиліковно хворих в Україні існує лише 20 закладів, жертовна допомога яких не може задовольнити всі потреби у паліативній допомозі.

Для вирішення проблем людей з тяжкими захворюваннями Міністерством охорони здоров'я України спільно з Асоціацією паліативної допомоги та іншими громадськими організаціями створено Координаційну раду та Інститут хоспісної та паліативної медицини. Розроблено Державну програми розвитку системи паліативної допомоги в Україні (за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”). Збільшується кількість установ, які надають паліативну допомогу та хоспісних ліжок.

Схоже, що крига скресла. Разом із тим в сфері надання допомоги людям з тяжкими та невиліковними хворобами залишається чимало проблемних невідкладних питань.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад