Реклама

Круглий стіл зібрав батьків, благодійників і урядовців

Круглий стіл зібрав батьків, благодійників і урядовців

19 листопада в Києві відбувся круглий стіл за підсумками діяльності проекту «Створення, розвиток і підтримка сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», організований Представництвом благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні за підтримки служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації.

В круглому столі взяли участь батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) з тринадцяти областей України, а також Почесний Президент, засновник благодійної організації «Надія і житло для дітей» Марк Кук (Велика Британія), директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Людмила Волинець, директор Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Наталія Лук’янова, директор Представництва благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні Галина Постолюк та ін.

Учасникам круглого столу представили результати проекту «Створення, розвиток і підтримка сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» за 2007-2008 роки. Присутні обговорили тему психічного та психологічного здоров’я дітей у дитячих будинках сімейного типу, перспективи розвитку таких сімей в Україні, проблеми та перспективи соціального супроводження дитячих будинків сімейного типу, порушили питання вдосконалення законодавства в цій сфері.

Директор Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Наталія Лук’янова в своєму виступі розказала про здобутки соціальної служби в сфері супроводження ДБСТ та зупинилася на проблемах нестачі кадрів, забезпечення випускників ДБСТ житлом, низької ефективності використання можливостей громади в залученні ресурсів для сімейних форм виховання тощо.

Директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Людмила Волинець загострила увагу присутніх на темі недостатнього розуміння проблем дитячих будинків сімейного типу суспільством, окремими державними установами, засобами масової інформації, зазначивши, що зараз в Україні діє 348 таких будинків, у яких виховується 6319 дітей, що більше кількості дітей, які виховуються в дитячих будинках або будинках дитини.

Почесний Президент, засновник благодійної організації «Надія і житло для дітей» Марк Кук подякував присутнім батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, зауваживши, що Україна завдяки їхній праці може слугувати прикладом для всього світу. Він також відзначив неабиякі зусилля державних органів у сфері допомоги таким сім’ям.

Особливо розчулив присутніх документальний фільм «Не один вдома» - про життя родини Бучковських з Волині, де мама Наталя виховує десятеро дітей, серед яких є діти зі складними хворобами, але і вона, і її вихованці вірять, що виростуть здоровими і щасливими в усіх розуміннях людьми.

Захід відбувся в рамках родинного свята «Тут збуваються мрії», приуроченого до 10-річчя діяльності благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні. Свято організоване для дітей та батьків-вихователів 65 дитячих будинків сімейного типу, створених за сприяння організації.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад