Реклама

В Україні визначатимуться кращі волонтери

В Україні визначатимуться кращі волонтери

На виконання пункту 24 Плану заходів щодо реалізації у 2008 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадського суспільства, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 року № 784-р, Міністерство праці та соціальної політики вперше запровадило Всеукраїнський конкурс на звання „Волонтер року”. Як зазначається у Положенні про порядок проведення конкурсу, затвердженому наказом Мінпраці від 6 листопада 2008 року № 510, його мета – заохочення волонтерів до поліпшення надання допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, бездомним громадянам та іншим соціально незахищеним громадянам.

Конкурс серед волонтерів проводитиметься щорічно на регіональному та загальнодержавному рівнях. Переможці визначатимуться за наступними номінаціями:

- „найкращий волонтер по роботі з обслуговування ветеранів”;

- „найкращий волонтер по роботі з обслуговування людей похилого віку”;

- „найкращий волонтер по роботі з обслуговування інвалідів”;

- „найкращий волонтер по роботі з обслуговування бездомних громадян”;

- „найкраща дитина-волонтер”.

При визначенні переможців враховуватимуться такі критерії, як тривалість волонтерської діяльності; якість обслуговування; задоволення обслуговуванням визначених категорій населення; різноманітність надання послуг; оцінка громадських організацій щодо волонтера.

Переможуть ті, хто набере найбільшу суму балів (місць) за кожним критерієм.

Для проведення Всеукраїнського конкурсу на звання „Волонтер року” утворено Організаційний комітет, його очолила Міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова.

Попередній розгляд та підготовку матеріалів для визначення претендентів на звання переможця регіонального конкурсу здійснюють регіональні організаційні комітети, до складу яких увійшли представники органів праці та соціального захисту населення, управлінь (відділів) освіти, громадських організацій, засобів масової інформації тощо.

Передбачається, що імена кращих волонтерів України будуть названі громадськості вже у грудні 2008 року.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад