Реклама

Всеукраїнський форум - Україна очима дітей

Всеукраїнський форум - Україна очима дітей

Таку назву мав Всеукраїнський форум, який проходив у суботу, 19 листопада, в Ужгороді. На кілька годин Ужгородський Палац дітей та юнацтва (ПаДіЮн) перетворився на свято великої родини, адже тут зібралися жінки і чоловіки, які виховують не тільки своїх, але й прийомних дітей, представники влади.

Але найголовнішими на святі були, звичайно ж, дітлахи – ті, кому пощастило вдруге віднайти батьків, а також вихованці ПАДІЮНу, творчими зусиллями яких було влаштовано святковий концерт. Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, сьогодні в Закарпатській області створено 13 будинків сімейного типу, в яких проживають 106 дітей. Привітати мужніх батьків, декотрі з яких виховують по 10-12 прийомних дітей, на сцену виходили бізнесмени, чиновники. Зачитували вітальні телеграми від Президента України Віктора Ющенка, міністрів. Народний депутат України Лариса Усаченко, виступаючи, зазначила, що Закарпаття – один з п’яти регіонів України, керівництво якого підтримало акцію.

E рамках цього проекту, започаткованого Міжнародною громадською організацією “Світ родини”, відбулося вручення цінних подарунків (телевізорів, пральних машин, музичних центрів) батькам-вихователям та вихованцям дитячих будинків сімейного типу з Мукачева та Берегова, Великоберезнянського, Виноградівського, Іршавського районів.

Також без подарунків не залишилися члени багатодітних сімей з Міжгірщини, Рахівщини, Тячівщини, Ужгородщини; вихованці спецшколи для глухих і кількох шкіл-інтернатів.

http://ua-reporter.com


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад