Реклама

Що до посилення контролю продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів

Що до посилення контролю продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів

3 грудня 2008 року в Києві відбулося перше засідання робочої групи при Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту щодо внесення змін до деяких законів України (стосовно посилення контролю продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів).

В засіданні взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних та національних громадських організацій.

До обговорення були запропоновані заходи, які на думку організаторів засідання зможуть вплинути на ситуацію з поширенням алкогольної залежності серед молоді, протидіяти залученню підлітків до вживання алкогольних напоїв та дозволять більш ефективно боротися з тютюнопалінням.

Зокрема, висловлювалися пропозиції заборонити продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 21 року.

Йшлося про необхідність вжити рішучих заходів щодо впорядкування споживання та продажу цих виробів на зупинках громадського транспорту, спортивних майданчиках, парках та місцях проведення масових заходів, аж до повної заборони. За винятком спеціально відведених для цього місць.

Члени робочої групи вказували на необхідність введення норм, які б забороняли продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів на відстані ближче ніж 250 метрів від навчальних, освітньо-виховних та культурних закладів.

Наголошувалося на необхідність введення дієвої системи штрафів для батьків та опікунів, які дозволяють дітям, вживати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби.

Всі внесенні під час засідання робочої групи пропозиції будуть враховуватися під час підготовки остаточного варіанту проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України".

Остаточний варіант законопроекту буде розміщено на сайті Міністерство України у справах сім'ї, молоді, та спорту. Запрошуємо громадськість до широкого обговорення цього важливого документу.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад