Реклама

Відкрито спортивний майданчик для дітей з вадами слуху

Відкрито спортивний майданчик для дітей з вадами слуху

Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко та голова Асоціації "Спортивна індустрія України", президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич взяли участь в церемонії відкриття спортивного майданчика для учнів Київської середньої спеціальної школи-інтернату №6 для глухих дітей. Захід відбувся з нагоди Міжнародного дня інвалідів та відзначення 108 річниці школи.

Спортивний майданчик було встановлено компанією «Інтератлетика» в рамках проведення акції Асоціації «Спортивна індустрія України» - «Спортивна індустрія-соціально незахищеним».

"Мені надзвичайно приємно, що традиції меценатства, започатковані ще родиною Терещенків, почали повертатися в українське суспільство.

Ваша школа – реалізації політики, яку проводили меценати ще 100 років тому. Вони розуміли, що держава не здатна все зробити за свої кошти. Не завжди держава може побачити і догледіти кожен куточок, кожну людину, кожну долю. Лише тоді, коли суспільство стане свідомим, тоді у нас не залишиться покинутих дітей. Тоді кожна дитина отримає шанс на майбутнє", - зазначив Юрій Павленко.

Довідково:

Київська спеціальна школа для глухих дітей одна з найстаріших установ, що навчає дітей з проблемами слуху, нині нараховує 108 рік свого існування. Утворена у 1900 році за ініціативою Опікунства Государині імператриці Марії Федорівни про глухонімих, школа впродовж століття виступає джерелом освіти для дітей з вадами слуху м. Києва.

Приміщення першої школи було збудоване в 1902 році в особливій атмосфері благодійності та меценатства, яка панувала в Києві другій половині ХІХ століття. Будівництво коштувало 20 тис.крб., з яких 16 дала родина відомого мецената М.А.Терещенка.

В 1965 році на кошти Українського товариства глухих та міста збудовано сучасна будівля школи.

Останні роки школа впроваджує програму інтегрованого навчання, за якою глухі діти навчаються з чуючими дітьми, що мають вади мовлення.

Нині в школі навчається 223 учні, школа нараховує 25 класів, в ній працює 87 педагогів.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад