Реклама

У школах Києва триває "Тиждень знань безпеки життєдіяльності"

У школах Києва триває

З 8-го до 13-го грудня Головним управлінням МНС у Києві та Головним управлінням освіти і науки КМДА в столичних школах організовується проведення “Тижня знань безпеки життєдіяльності” під гаслом “Обізнаність дітей – запорука безпеки”.

Для київських школярів працівники МНС разом із учителями проведуть відкриті уроки з “Основ безпеки життєдіяльності”, перевірять дії персоналу на випадок виникнення умовної пожежі в навчальних закладах. В окремих школах продемонструють можливості пожежно-рятувальних підрозділів МНС, під час яких справжні рятувальники спілкуватимуться з дітворою. Особливу увагу вони звернуть на дотримання правил пожежної безпеки під час новорічних свят, використання піротехнічних виробів (петард, салютів та інших), запобігання нещасних випадків на кризі.

Такі заходи у Києві організовуються тричі на рік, і, як результат, зафіксовано суттєве зменшення випадків дитячого травматизму в порівнянні з минулим роком. Це все сприяє покращенню культури безпечної поведінки дітей та й самих дорослих. Адже нерідко, саме після таких занять, діти навчають своих батьків правил без пеки життєдіяльності.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад