Реклама

В столиці започаткували експеремент соціальної адаптації інвалідів з інтелектуальною недостатністю

В столиці започаткували експеремент соціальної адаптації інвалідів з інтелектуальною недостатністю

В основі експеременту - створення міні-гуртожитку, де люди з даунізмом житимуть майже самостійно. Вони будуть зайняті протягом дня прийнятною для них роботою, вчитимуться самостійно ходити в магазин, розпоряджатися своєю пенсією, планувати свої вихідні. Такий гуртожиток уже створений і чекає на заселення. На експеремент з міського бюджету , виділили мільйон двісті тисяч гнривень.

В рамках програми "Турбота". Проводитимуть його на основі благодійного товариства "Джерела" та іноземного досвіду. Запланований експеремент до дві тисячі десятого року. Однак нормативів, за якими він проходитиме і досі немає.

Раїса Кравченко, благодійне товариство "Джерела": - Майже два роки в Україні працює, є діючим Закон про соціальні послуги, але нажаль ві не працює. І немає тих фінансових механізмів за якими держава буде купувати у громадської організації або благодійної установи соціальні послуги. І саме у продовж експеременту, ми сподіваємося що ці механізми, такі надійні будуть випрацювані для міста Києва.

http://5tv.com.ua


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад