Реклама

З'явиться ще один центр матері та дитини

З'явиться ще один центр матері та дитини

В Дніпропетровському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді докладають усіх зусиль для створення у 2009 році ще одного центру матері та дитини.

Відкриття центру матері та дитини у Дніпропетровській області заплановано на 2009 рік, тому обласний центр уже зараз проводить інформаційну кампанію, мета якої – привернути увагу громадськості до того, щоб використати всі можливості, аби центр запрацював.

Наприкінці минулого тижня в інформаційному агентстві «Новий міст» (Дніпропетровськ) відбулася прес-конференція директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Кабат, присвячена створенню соціального центру матері та дитини в області. Під час прес-конференції йшлося також про проблеми раннього сирітства в суспільстві, причини відмов вагітних жінок від новонароджених дітей, досвід соціальних центрів для матері та дитини у розв’язанні цих питань.

Наразі працівники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже підшукали приміщення для центру матері та дитини – двоповерховий будинок площею близько 2 тис. кв.м. Щоб його відремонтувати потрібно 2 млн. грн.

«Ми плануємо звертатися до центральних органів влади, до керівників області, міських голів, благодійних фондів, до усіх, хто може допомогти у створенні Центру. Економічна криза може значно збільшити кількість відмов від новонароджених дітей. У таких умовах ми просто зобов’язані допомогти жінкам, які опинилися у складних життєвих обставинах, підтримати їх, зробити все, щоб дитина виховувалася в сім’ї», - зазначила на прес-конференції Ірина Кабат.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад