Реклама

Здобутки у сфері усиновлення — результат об’єднання зусиль людей, небайдужих до долі дітей

Здобутки у сфері усиновлення — результат об’єднання зусиль людей, небайдужих до долі дітей

Значні здобутки у сфері усиновлення та захисту прав дитини в 2008 році — результат об’єднання зусиль усіх людей, небайдужих до долі дітей. На цьому наголосила Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк .

«Близько трьох років тому завдяки указу Президента України «Про першочергові заходи щодо захисту прав дитини» почалися зміни в сфері системи опіки і піклування над дітьми. Документ став першим кроком для того, аби зробити питання захисту дітей пріоритетом державної політики», - зазначила Заступник Міністра. наголосила «Значні здобутки у цій сфері — результат об’єднання зусиль усіх людей, небайдужих до долі дитини: ініціативи Президента підтримали і центральна, і місцева влада, і громадські організації, і бізнес, і ЗМІ, й пересічні громадяни», - підкреслила Тетяна Кондратюк.

Вона наголосила, що з кожним роком покращується державна соціальна підтримка родин, які беруть дітей в сім’ю. Зокрема, з 1 січня 2009 року батькам, які всиновили дитину, надаватиметься така ж одноразова державна допомога, як і батькам при народженні першої дитини, — 12 240 грн. Їм надаватиметься й одноразова соціальна 56-денна відпустка для допомоги в адаптації усиновленої дитини тощо. Впроваджується механізм фінансування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «гроші ходять за дитиною», який передбачає однакове фінансове забезпечення дітей-сиріт, незалежно від форм влаштування.

Заступник Міністра при цьому додала, що про підтримку політики влади у сфері захисту прав дитини свідчить листопадове соціологічне опитування, за підсумками якого 95% співвітчизників підтримали ініціативи Президента щодо запровадження в Україні соціальної допомоги сім’ям, які усиновили дітей. Українські громадяни також дуже схвально поставилися до поширення соціальної реклами про дітей, які потребують влаштування в сім’ї. «Загалом результати дослідження свідчать, що тенденції до збільшення національного усиновлення, які намітилися в останні три роки, будуть наростати й далі», - підсумувала Тетяна Кондратюк.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад