Реклама

Пересувний океанаріум мандрує по Україні

Пересувний океанаріум мандрує по Україні

В Миколаєві з’явились акули. Морські хижаки прибули сюди в океанаріумі. Це унікальна споруда, в якій розташована експозиція флори та фауни Червоного моря, Тихого та Індійського океанів, Амазонки, Нілу, африканських озер. Загалом – більше 150 видів тільки риб. Гігантські акваріуми згодом побачать мешканці інших міст та столиці.

Акули з Індонезійських островів хижо дивляться на відвідувачів Миколаївського акваріуму. Він найбільший в Україні, у ньому сорок тисяч літрів води. Поряд - менші акваріуми. В них миколаївські хлопчики з радістю знайшли і фотографують прототипа мультяшного Немо – рибку-клоуна.

Олег Мальчуцький, відвідувач: "Мне понравились акулы, аллигаторы. Я видел кое-каких рыб в магазинах. Сегодня мне очень понравилось, потому что я видел большинство животных, рыбы, как они живут нам рассказывали".

Експозиція унікальна тим, що вона розміщена в пересувній споруді. Судно збудовано спеціально для проекту мобільного акваріуму. Виставка стала логічним продовженням стаціонарної експозиції одеського океанаріуму.

Лариса Чижевська, директор океанаріуму: "У нас был стационарный аквариум. Когда мы увидели много людей, что одесситам очень интересно, мы поняли, что проект можно показать по Украине".

На трьох поверхах і в п’яти залах океанаріуму понад 150 видів риб, а ще морські черепахи, крокодили, мавпочки. Вони – найяскравіші представники флори та фауни Червоного моря, Індійського та Тихого океанів, Нилу, Амазонки, великих африканських островів. Всі мешканці експозиції виросли тут, тому звикли до відвідувачів. Організатори обіцяють окреме шоу для дорослих: годування акул.

Руслан Волобуєв, іхтіолог: "Планируется такое. На самом деле, это не есть нечто экстраординарное. Это биологические потребности акулы. Они находятся на специальной диете – нежирная, постная пища. Потому что они находятся на ограниченной территории. Если кормить жирной пищей, они ожиреют. Специальный рацион состоит из кальмара, нежирная рыба, креветки. Стол у них хороший, небедный".

Миколаївці побачили експозицію плавучого океанаріуму першими. Подальший маршрут – Херсон, міста Дніпра і за кілька місяців – столиця.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад