Реклама

Наймодніше ялинкове вбрання цього року

Наймодніше ялинкове вбрання цього року

Іграшка на ялинці – не лише прикраса, це ціла історія. Саме за ними можна дізнатися, чим жила країна. Приміром, у шістдесяті на ялинки вішали літачки, космічні кораблі. Мода на іграшки така ж мінлива, як і на одяг. Цього року в фаворі матові кольори, та й на новорічній красуні має бути багато іграшок.

Серед модних тенденцій зустрічі 2009 року – домашня ялинка. Вся у м'яких кульках та тканевих іграшках. На новорічні прикраси мода змінюється так само часто, як і на одяг. Щороку зимові колекції ялинкових іграшок визначають модність новорічних красунь.

Бик – тварина домашня. Тому минулорічний хай-тек та золотавий блиск змінилися на затишні матові кольори. Наймодніша ялинка прикрашена м’якими іграшками, кулями із шерсті, фетровими зірочками. Солома замість сяючого дощику, хутро імітує сніг.

Ірина Жук, дизайнер: "Все немного уже устали от холодного хай-тека и все стремятся к домашнему уюту, даже используя тканевую коллекцию, всегда можно использовать стеклянные шары, которые имеют интересные цветовые решения".

Кольором-фаворитом наступного року є фіолетовий – символ достатку. Багато прикрашена ялинка гарантує господарям заможний рік. Актуальними у цю новорічну ніч будуть і східні мотиви. Кулі, розшиті бісером, величезні шовкові метелики додають зеленій красуні східного колориту.

За новорічними прикрасами можна побачити історію цІлої країни. У Державному музеї іграшки ялинку причепурили старими, ще радянськими, іграшками. 60-ті роки – космос, тоді випускали іграшки-ракети, космічні кораблі, хрущовська епоха – тут качан кукурудзи, огірки, свійські тварини. І мініатюрні ялинки у малесеньких кімнатах.

Юлія Кобас, методист Державного музею іграшки: "Делались маленькие елочки, такую елочку удобно было поставить в маленькой комнатке, для таких елочек специально делались целые комплекты маленьких игрушек, они были, как настоящие - бусики, верхушечки".

В усі часи актуально було прикрашати ялинку іграшками, зробленими власноруч. І нині, за словами дизайнерів, саме такі декорації можуть надати домашній красуні унікальності. Тим більше, що спільне фантазування робить свято домашнім та родинним.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад