Реклама

Привітання Міністра охорони здоров’я України представникам благодійних фондів та меценатам

Привітання Міністра охорони здоров’я України представникам благодійних фондів та меценатам

Вельмишановні пані та панове, представники благодійних фондів, меценати!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом христовим!

З дитинства ці свята асоціюються у кожного з радістю, надією, очікуванням дива, вірою в світле завтра. Особливого значення ці речі набувають для знедолених та хворих, чиє здоров’я та життя знаходяться в руках лікарів та Бога.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що своєю доброчиннісю та безкорисним служінням людям, ви врятували тисячі життів, подарували надію тим, кому держава в силу різних причин поки що допомогти не в змозі.

Ліки, дороговартісне обладнання, ремонти лікарень, фінансування складних операцій – ось лише невеликий перелік справ, які вимірюються не лише фінансово, а й духовними мірками.

Напередодні Нового Року є гарна традиція загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам безмежного щастя, міцного здоров'я, добра, радості та людської вдячності. Хай добро, яке ви робите людям, повернеться сторицею.

Нехай 2009 рік виправдає ваші сподівання і втілить в життя амбітні плани. Бажаю вам процвітання, достатку та нових досягнень на шляху доброчинності та меценатства.

Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад