Реклама


Розроблено проект Положення про заклад нового типу для дітей-сиріт

Розроблено проект Положення про заклад нового типу  для дітей-сиріт

Наприкінці минулого тижня в Києві відбулась робоча зустріч щодо узагальнення українського досвіду створення інноваційних виховних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Зустріч проводилася в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

В робочій зустрічі взяли участь представники Державного департаменту з питань усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, а також громадських організацій: МБФ «Отчий дім», Українського фонду «Благополуччя дітей», МБО «Благодійний фонд СОС дитяче містечко», Служби захисту дітей, МБФ «ДСРЦ «Сонячне світло», БО «Надія і житло для дітей», Всеукраїнського Союзу Євангельських Християн-Баптистів.

Під час зустрічі відбулась презентація організаційного функціонування інноваційних виховних форм утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Головним чином йшлося про реформування інтернатних закладів, поліпшення діяльності існуючих.

За підсумками зустрічі було визначено шляхи регламентації діяльності інноваційних виховних форм утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та розроблено проект Положення про заклад нового типу з умовами, наближеними до родинних, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info