Реклама


Ющенко підписав зміни до закону про вищу освіту

Ющенко підписав зміни до закону про вищу освіту

Президент України Віктор Ющенко підписав прийнятий Верховною Радою Закон України "Про внесення змін до статті 35 Закону України "Про вищу освіту". Про це повідомили в прес-службі Президента.

4 листопада Верховна Рада прийняла в цілому Закон України "Про внесення зміни до статті 35 Закону України "Про вищу освіту", внесений Кабінетом Міністрів. За прийняття цього закону проголосувало 263 народних депутата.

Закон України "Про вищу освіту" був прийнятий Верховною Радою в січні 2002 року. Він встановлює правові, організаційні, фінансові та інші основи функціонування системи вищої освіти, створює умови для самореалізації особистості, забезпечення потреб суспільства та держави у кваліфікованих фахівцях. Стаття 35, частина 2 цього закону визначала, що склад Наглядацької ради національного вищого навчального закладу затверджується Кабінетом Міністрів України. Прийнятий Закон змінив це положення й визначив, що склад Наглядацької ради національного вищого навчального закладу затверджується центральним органом виконавчої влади, в підпорядкуванні якого він перебуває.

http://osvita.org.ua/


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info