Реклама


Передбачається визначити спосіб підвищення розміру аліментів на дитину

Передбачається визначити спосіб підвищення розміру аліментів на дитину

Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект "Про внесення змін до Сімейного кодексу України" (щодо врегулювання порядку визначення розміру аліментів).

Законопроект, який зареєстрований за №1238, пропонує внести зміни до Сімейного кодексу, спрямовані на визначення розміру аліментів у разі підвищення встановленого законом їх мінімального розміру, що сприятиме покращенню захисту прав дітей та інших осіб, котрі отримують аліменти.

Під час обговорення члени Комітету зазначали, що проектом, насамперед, передбачається визначити спосіб підвищення розміру стягуваних аліментів на дитину. Зокрема, якщо після внесення змін до законодавства України відносно мінімального розміру аліментів на дитину розмір аліментів, визначений судом у частці від заробітку (доходу) матері, батька дитини, буде менше мінімального розміру аліментів, передбаченого частиною другою статті 182 цього Кодексу, то одержувач аліментів має право звернутися до суду з позовом про відповідне збільшення розміру аліментів до платника аліментів.

Комітет вважає, що прийняття законопроекту сприятиме покращенню захисту прав неповнолітніх дітей, яким сплачуються аліменти.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info