Реклама


Найгірші часи для "Артеку" минули

Найгірші часи для

24 лютого 2009 року Міністр України у справах сім’ї молоді та спорту Юрій Павленко взяв участь в урочистих заходах з нагоди відкриття у Міжнародному дитячому центрі "Артек" першої оздоровчої тематичної зміни "Моя країна - Україна".

діти, які прибули до дитячої оздоровниці 23 лютого, зустрічали біля стели МДЦ "Артек" автомобільну колону з новими учасниками першої зміни. Разом з ними гостей Центру вітав Міністр Юрій Павленко та Генеральний директор МДЦ "Артек" Борис Новожилов.

Після прибуття автомобільної колони діти разом з вожатими Центру провели церемонію підняття державного прапору.

Вітаючи юних артеківців, Юрій Павленко зазначив, що під час першої тематичної зміни у 2009 році буде оздоровлено 1550 дітей пільгових категорій з усіх областей України.

"Найгірші чаcи для "Артеку" минули. Якщо ми сьогодні зустрічаємо тут дітей це означає, що дорослі все зробили правильно. Переконаний, що жодних збоїв у фінансуванні дитячого відпочинку в цьому унікальному центрі світового рівня цьогоріч не буде. Не буде їх і в подальшому. Керівництво держави зробило все для того, аби відродити унікальну дитячу оздоровницю", - зазначив Юрій Павленко.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info