Реклама

Навчальні заклади Львівщини розпочали акцію `Різдво разом`

Навчальні заклади Львівщини розпочали акцію `Різдво разом`

Таке рішення ухвалила цього вівторка рада ректорів вищих навчальних закладів Львівщини. Це продовження минулорічної акції «Різдво разом», яку започаткували Львівський національний університет імені Івана Франка та Український католицький університет.

Торік у родинах львівських студентів і викладачів, а також у гуртожитках зустрічали Різдво понад дві тисячі студентів зі східних регіонів України, переважно з Донеччини, Луганщини, Харківщини. Ця акція мала великий розголос по всій Україні. Цього року гостей може бути значно більше. Їх запросять не лише студенти вищих навчальних закладів, а й учні технікумів, коледжів, шкіл, ПТУ.

Організувати усе це буде легше, адже є досвід, є адреси, телефони, налагоджені контакти. Чимало «східняків» самі зголошуються у гості. Усі ректори згодилися з тим, що зустріч свята у гуртожитках має бути лише як виняток. Різдво - свято сімейне, і гості мають відчути тепло родинного вогнища, спробувати самим приготувати кутю, ліпити вареники, долучитися до наших споконвічних традицій.

http://cupol.brama.com


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад