Реклама

Чоловік врятував життя трьом сусідським дітям

Чоловік врятував життя трьом сусідським дітям

О 19:00 4-го березня на Запоріжжі житель села Лозоватка Приморського району Сергій Генов врятував життя чотирьом сусідським дітям, повідомляє прес-служба МНС України.

Чоловік зі своєю родиною знаходився вдома. Раптом прибіг переляканий сусідський 11-річний хлопчик і сказав, що горить їхній будинок, всередині якого залишилися троє малих дітей. Матері ж удома не було. Сергій мерщій кинувся на допомогу, а його дружина почала викликати рятувальників МНС...

У приватному будинку в провулку Садовий палали дах, вікна, двері, підлога... Існувала загроза обвалу стелі. Але це не зупинило сміливця. Навпаки, він розумів, що чекати не можна, адже в такій ситуації дорога кожна секунда. Пан Сергій через сильне задимлення нічого не бачив, пробивався вперед навпомацки. В кімнаті він побачив 8-річну дівчинку і двійняток, 2007 року народження. Він велів старшій дівчинці взяти на руки сестричку, а сам підхопив хлопчика. Так само навпомацки рятівник відшукав вихід. Генов виніс дітей на вулицю, на щастя, вони ще не встигли отруїтися продуктами горіння та медичної допомоги не потребували. І забрав врятованих діточок до себе в хату.

Тим часом на місце примчала чергова варта МНС із райцентру. Незабаром полум’я приборкали, і, завдяки оперативним діям рятувальників, була усунена загроза розповсюдження вогню на сусідні будинки. Причина пожежі встановлюється.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад