Реклама

Дитяча смертність стрімко зростає на Запоріжжі

Дитяча смертність стрімко зростає на Запоріжжі

Регіон на межі екологічної катастрофи. Кожна третя дитина в області народжується вже хворою.

Запорізькому регіону бебі-бум не загрожує - жінки побоюються народжувати. Щороку тут помирає 150 малюків віком до одного року. Кожен третій новонароджений має патологічні захворювання, у кожної другої дитини послаблений імунітет.

Порок серця, проблеми з дихальними шляхами та різке збільшення алергійних захворювань у дітей стають причиною зростання смертності. Лікарі переконані, що в усьому винна погана екологія області. Вільно дихати в обласному центрі стає все важче. 12 промислових гігантів розташовано у самому центрі міста. Вночі металургійні заводи збільшують потужність, а технічно застарілі очисні споруди працюють на півсили. Екологи підтверджують, що концентрація шкідливих речовини в повітрі сприяє зниженню імунітету у малят.

Раїса Шевченко, головний педіатр Запорізької області: "Мы считаем, что экологическая ситуация в Запорожской области неблагоприятно влияет на здоровье матери, развитие плода и, как следствие этого, высокий процент детей с врожденными аномалиями. Высокий процент детей рождается в тяжелом состоянии".

Ігор Бройде, начальник міського управління екології: "Практически 70% тех экологических замеров, которые берутся в жилой застройке, они идут с превышениями практически по всем показателям".

Порятунком для хворих дітей і підтримкою для більш-менш здорових міг би стати перинатальний центр догляду за немовлятами. Однак Запорізька область - єдиний регіон, де такого медичного закладу немає навіть у проекті

http://ictv.ua


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info