Реклама


Марш татусів

 Марш татусів

Міністерство України у справах сім’ї молоді та спорту ініціює проведення у вересні цього року на головній вулиці української столиці – Хрещатику - Маршу татусів.

Міністерство ще в 2005 році ініціювало, а потім повторно в 2008 році порушило питання про встановлення святкування Дня батька в Україні. В Міністерстві пропонують відзначати це свято щорічно в другу неділю вересня. Саме в цей день планується цього року провести Марш татусів у Києві та в інших містах країни. В марші будуть брати участь татусі з дітьми та всі, хто підтримає та приєднається до акції.

Святкування Дня батька сприятиме відродженню суспільної моделі батька в Україні, яка була втрачена в останні десятиліття, повноцінного функціонування сім’ї, паритетного розподілу обов’язків у родині, зростанню батьківської та подружньої відповідальності чоловіків у сім’ї.

Зараз День батька існує в 40-а країнах світу і є вагомим, але далеко не єдиним, аргументом щодо підвищення ролі батька в суспільстві.

Святкування Дня матері в Україні встановлено на законодавчому рівні Указом Президента України від 10 травня1999 року за № 489/99 у другу неділю травня.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info