Реклама

Пані Катерина Ющенко подякувала Фонду «Дитинство» за цікаві та успішні проекти

Пані Катерина Ющенко подякувала Фонду «Дитинство» за цікаві та успішні проекти

3 квітня 2009 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко разом із Королевою Швеції Сільвією та дружиною Президента Польщі Марією Качинською відвідала у Стокгольмі офіс Всесвітнього фонду «Дитинство». У заході також взяли участь Посол України в Швеції Євген Перебийніс, Посол Польщі в Швеції Міхал Жиз з дружиною, представники Фонду «Україна 3000».

Високих гостей зустріли генеральний секретар Фонду Гуніла фон Арбін, її заступник Матс Агурен та головний керівник проектів Анна де Гір. Вони розповіли про історію створення Фонду «Дитинство» та представили основні принципи його роботи, зупинившись на співпраці зі шведськими компаніями та організаціями, які фінансують діяльність Фонду. Також вони представили проекти Фонду «Дитинство», які реалізується в Польщі та в Україні.

Пані Катерина Ющенко подякувала Фонду «Дитинство» за цікаві та успішні проекти, які реалізуються в Україні, і висловила сподівання щодо подальшої співпраці Фондів «Дитинство» та «Україна 3000».

Також Катерина Ющенко, Марія Качинська і Королева Сільвія оглянули приміщення Фонду та ознайомилися з його роботою.

Раніше пані Катерина Ющенко взяла участь у дружньому ланчі на запрошення посольства Польщі у Швеції та Марії Качинської, під час якого поспілкувалася з дружиною Президента Польщі.

Всесвітній фонд «Дитинство» заснований Її Величністю Королевою Швеції Сільвією у 1999 році. Метою діяльності Фонду є сприяння захисту прав дитини і поліпшенню умов життя незахищених дітей та дітей, що зазнають експлуатації. В центрі уваги Фонду перебувають проблеми, пов'язані з сексуальним насиллям над дітьми та їх сексуальною експлуатацією, а також підтримка в різних країнах проектів, адресованих дівчатам та молодим матерям. Фонд також проводить активну роботу з поширення знань про права дитини та існуючі проблеми дітей у різних країнах світу. За підтримки Всесвітнього фонду «Дитинство» під патронатом Королеви Сільвії в Україні здійснюється низка проектів, зокрема щодо розвитку потенціалу установ догляду за дітьми, що зазнали насильства, з метою надання їм психологічної та соціальної допомоги. Окрім цього, Фонд реалізує в Україні проекти допомоги дітям, які народилися в матерів - носіїв ВІЛ («МАМА+»), а також інтеграції дітей-ромів в українське суспільство тощо.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад