Реклама

Дитячі забави біля води закінчилися трагедіями

Дитячі забави біля води закінчилися трагедіями

У ставочку для качок та гусей неподалік родинного обійстя в селі Старе Село Рокитнівського району Рівненщини днями втопилася дитина. Працівники МНС з’ясували, що четверо дітей гралися на подвір’ї біля будинку. І сталося так, що на нетривалий час старенька бабуся, котра за ними наглядала, залишила дітлахів поза увагою. А ті мерщій кинулися до розташованого неподалік улюбленого водоймища, біля якого вони завжди проводять багато вільного часу. 4-річний хлопчик послизнувся і впав у воду. Перелякані діти одразу кинулися кликати дорослих. Допоки позбігалися сусіди, було вже пізно, дитина втопилася.

Ще одна трагедія трапилася в селі Костянтинівка Сарненського району. У невеличкій копанці з водою потонула 2-річна дівчинка. Маля бавилося біля батьків, які займалися обрізкою дерев. Невтримавши рівноваги, дитинка впала у воду. По дорозі до лікарні вона померла, повідомляє прес-служба МНС України.

МНС укотре звертається до батьків: бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями, стежте за ними та цікавтеся, де вони проводять свій вільний час! Ніколи не залишайте дітей, особливо малолітніх, без нагляду!


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад