Реклама

Головна новорічна ялинка в Харкові відкриється 24 грудня

Головна новорічна ялинка в Харкові відкриється 24 грудня
24 грудня на Майдані Незалежности в Києві , говориться в розпорядженні, буде відкрита головна новорічна ялинка. У цей же день будуть відкриті ялинки на площах обласних міст, райцентрах і містах обласного підпорядкування.

Ющенко доручив Кабмінові, Совмину Криму, обласним , Київської і Севастопольським міськадміністрація забезпечити проведення в містах, селищах і селах країни новорічних і різдвяних свят ялинки, народних обрядів, фольклорних дійств, вертепів і інших масових розваг.

Вони ж повинні організувати відвідування школярами театрів, музеїв, а також улаштувати екскурсії і турпоездки по Україні під час зимових канікул.

Влади повинні забезпечити фінансування всіх заходів і купити подарунки для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених родин і позбавлених батьківської опіки, дітей-інвалідів і дітей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, дітей загиблих співробітників правоохоронних органів, журналістів і шахтарів.

Подарунки, відповідно до розпорядження Президента, ці діти повинні одержати і 19 грудня в День Святого Миколи .

Кабмін і Державне керування справами, за розпорядженням Президента, повинні підготувати і провести 5 січня 2006 року в Національному палаці мистецтв "Україна" свято новорічної ялинки, куди будуть запрошені в першу чергу діти соціальних категорій.

У цьому святі візьме участь сам Ющенко.

Державний комітет з телебачення і радіомовлення буде забезпечувати широке висвітлення в засобах масової інформації акцій на новорічні і різдвяні свята.

http://www.portal.kharkov.ua

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад