Реклама

Інвалідів поменшає

Інвалідів поменшає

Уряд схвалив Концепцію проекту Закону України «Про Основні засади державної політики у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру». Відповідне розпорядження прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 10 червня.

Концепція передбачає створення єдиної узгодженої і науково обґрунтованої системи профілактики травматизму невиробничого характеру для забезпечення безпеки людини.

За прогнозами фахівців, прийняття закону «Про Основні засади державної політики у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру» сприятиме здійсненню профілактичних заходів, що при 10-відсотковому зменшенні кількості випадків травматизму невиробничого характеру щороку призведе до збереження життя близько 6,5 тис. осіб, здоров’я і працездатності – 230 тис., сприятиме запобіганню інвалідності близько 36,5 тис. осіб (75 відсотків) переважно працездатного віку.

При цьому передбачається збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів від податку на прибуток суб’єктів господарювання і податку з доходів фізичних осіб, надходження страхових внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. Також прийняття закону забезпечить збільшення обсягу валового внутрішнього продукту - в результаті стабільної праці громадян, чиє життя, здоров’я і працездатність було збережено.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад