Реклама

У Києві відкрито одну з найбільших водних арен країни

У Києві відкрито одну з найбільших водних арен країни

27 грудня 2005 року у Києві відкрився оновлений басейн олімпійської підготовки Центрального спортивного клубу Збройних сил України, що на території стадіону ЦСКА.

Оновлений басейн відкрили міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО та міністр оборони України Анатолій ГРИЦЕНКО.

Ремонт однієї з найбільших водних арен країни – це спільний проект Міністерства України у справах сім ’ ї, молоді та спорту та Міністерства оборони України.

Капітальний ремонт плавального басейну, що на території стадіону ЦСКА, тривав майже 15 років. І лише у 2005 році, з приходом нового Уряду, капітальна перебудова цієї спортивної арени була здійснена.

Ремонт водної арени обійшовся майже у 10 мільйонів гривень. З них – понад 6 мільйонів виділило військове відомство та 3,7 мільйона гривень – Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту.

У ході ремонтних робіт було оновлено ванну басейну. Повністю замінено базу для проведення тренувань та змагань з водного поло, стрибків у воду. Усе обладнання, встановлене у басейні - виробництва провідних голландських та американських фірм, які спеціалізуються на виготовленні такого устаткування.

У якості консультантів під час робіт з реконструкції басейну залучалися всесвітньо відомі українські плавці - Яна Клочкова, Олег Лісогор, Андрій Сердінов, які давали свої поради щодо обрання обладнання та інші рекомендації.

А після завершення будівництва постановою Кабінету Міністрів України плавальний басейн ЦСКА ЗС України було визначено як басейн олімпійської підготовки.

Під час відкриття басейну міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО повідомив, що обговорить з Федерацією плавання України можливість проведення в оновленому басейні Чемпіонату України з плавання у 2006 році, оскільки сьогодні ця спортивна арена відповідає усім міжнародним стандартам.

Наступними водними спортивними об ’ єктами, які будуть реконструйовані, міністр назвав басейни для підготовки спортсменів-олімпійців у Харкові та Дніпропетровську.

«Цей рік ми завершуємо з добрими результатами. Чимало зроблено і нам є чим пишатись. Відкриття цього басейну є цьому підтвердженням. Сьогодні у мене особисто унікальне внутрішнє свято, адже відновити цей басейн – моя давня мрія. І відкриття цієї водної арени – лише початок тих планів, які ми збираємось реалізувати», - сказав міністр.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад