Реклама


Надможливості людського організму в цілому та мозку зокрема

Надможливості людського організму в цілому та мозку зокрема

Президент України Віктор Ющенко під час проведеної сьогодні зустрічі з українським нейрохірургом, доктором медичних наук, професором Андрієм Слюсарчуком привітав його із встановленням нового світового рекорду із запам'ятовування і відтворення людиною надвеликого об'єму інформації.

Під час зустрічі також йшлося про перспективи створення в Україні відповідного науково-дослідницького закладу, який здійснював би дослідження надможливостей людського організму в цілому та мозку зокрема.

Глава держави відзначив актуальність наукових досліджень мозку людини та важливість практичного використання досягнутих результатів, насамперед, в освіті та медицині.

Довідково: 17 червня 2009 року доктор медичних наук Андрій Слюсарчук встановив світовий рекорд із запам'ятовування. Він здатний відтворити будь яку послідовність чисел після коми числа «Пі». Таких чисел А.Слюсарчук запам'ятав 30 мільйонів. Його методика дозволяє запам'ятовувати та здійснювати усно найскладніші бінарні математичні операції за надкороткий проміжок часу.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info