Реклама

Розпочинається другий національний конкурс "Краще підприємство для родини"

Розпочинається другий національний конкурс

25 червня 2009 року стартує національний конкурс компаній, які найкраще піклуються про своїх працівників та їх сімї, - «Краще підприємство для родини».

Офіційно оголошено про це буде під час проведення прес-конференції за участю, заступника Міністра соціальної політики і праці, голови Організаційного комітету конкурсу Віктора Іванкевича, заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту, співголови комітету конкурсу Тетяни Кондратюк, директора департаменту розвитку та міжнародного співробітництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Награбового, голови ГО «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марини Саприкіної.

Другий національний конкурс «Краще підприємство для родини» відбуватиметься з 1 липня 2009 року по 31 грудня 2009 року. Організаторами конкурсу є ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерством праці і соціальної політики України, Державним комітетом з питань регуляторної політики і підприємництва.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад