Реклама


Уряд затвердив додатковi виплати державної соціальної допомоги за принципом "гроші ходять за дитиною"

Уряд затвердив додатковi виплати державної соціальної допомоги за принципом

Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”. Відповідний документ за № 775-р ухвалено на засіданні Уряду 8 липня 2009 року.

Як зазначено в тексті розпорядження, додатковий розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” затверджується відповідно до статті 38 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”.

Розпорядженням збільшено загальний обсяг субвенції на суму 6 914 805 грн.

20 травня 2009 року Кабінетом Міністрів України прийнято перше у цьому році таке розпорядження за № 534-р, відповідно до якого було виділено 4 466 376 гривень на утримання 220 дітей, що були влаштовані у сім`ї переважно протягом І кварталу.

За цей час у такі сім`ї влаштовано додатково ще 382 дітей. Процес влаштування дітей у прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу безперервний. За підсумками І півріччя цього року кількість дітей у таких сім`ях зросла до 7 507.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info