Реклама

На Львівщині нараховується 2657 дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування

На Львівщині нараховується 2657 дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування

Станом на 01.01.2005 р. в області нараховується 2657 дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування. На Львівщині надається перевага національному усиновленні. Щорічно 70% від загальної чисельності дітей, стосовно яких виникли підстави для усиновленя, усиновлюються громадянами області.

Львівщина у числі перших започаткувала відкриття дитячих будинків-сиротинців і займає четверте місце в Україні щодо кількості дитячих будинків. В області функціонують 10 дитячих будинків – сиротинців, 1 дитячий будинок сімейного типу, створено 5 прийомних сімей. У цих закладах проживає понад 500 дітей. Тут ефективно відбувається процес соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування, у цих закладах виховуються діти дошкільного і шкільного віку.

Протягом 2005 року значно поліпшено умови утримання дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування в дитячих будинках – сиротинцях (Львівський, Бориславський, Жовтанецький Кам`янка-Бузького, Новомилятинський Буського, Корналовицький Самбірського районів). Зокрема, напередодні нового 2006 року семи сиротинцям (м.м. Борислава, Дрогобича, Самбора, Самбірського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Турківського районів) за кошти обласного бюджету закуплено автотранспорт. Таким чином всі дитячі будинки забезпечені автотранспортом.

У Червонограді функціонує школа-інтернат для дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування, в якій проживає 220 дітей даної категорії. Під час зимових канікул діти-сироти цієї школи-інтернату брали участь у святі новорічної ялинки в Національному палаці мистецтв за участю Президента України. Діти протягом тижня відпочивали у м. Києві та брали участь у заключному концерті „Снігуронька-2006”, у спортивних змаганнях, поєднаних із відпочинком, які проходили у м. Броварах Київської області, і стали їх призерами.

http://cupol.brama.com

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад