Реклама


Триває VIII Міжнародний дитячий фестиваль "Змінимо світ на краще"

Триває VIII Міжнародний дитячий фестиваль

У Міжнародному дитячому центрі "Артек" триває VIII Міжнародний дитячий фестиваль "Змінимо світ на краще", організований Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і Всеукраїнським благодійним Фондом Надії і Добра.

Під час цьогорічного фестивалю юні представники п’ятдесяти країн світу збагачуються безцінними знаннями про традиції та культури різних країн, вчаться взаєморозумінню та толерантності, переконуються у тому, що життя можливе без війн і насильства.

Програма заходу насичена яскравими подіями, культурно-розважальними та творчими акціями. Окрім вікторин, ігор, конкурсів, змагань, ярмарків національних культур, хобі-клубів, юні учасники проводять серйозну копітку роботу під час прес-конференцій, засідань дискусійних клубів, тренінгів тощо.

Особлива увага приділена опрацюванню проекту Статуту Всесвітньої дитячої Ліги Націй та створенню міжнародної неурядової організації.

В рамках Фестивалю відбуваються дні країн-учасниць. Так 23 липня 2009 року, проходить день Алжиру, Китаю, Німеччини, Палестини, Росії, Румунії, Таїланду та Франції.

Довідково.

Перший Міжнародний дитячий фестиваль "Змінимо світ на краще", в якому взяли участь представники чотирьох країн: України, Росії, Болгарії та Грузії, відбувся у 2001 році.

За роки проведення фестивалю його учасниками стали 3600 дітей.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info