Реклама


На Луганщині 50% пологів патологічні

На Луганщині 50% пологів патологічні

На Луганщині майже 50% пологів, а це приблизно 1000 пологів на рік, - пологи патологічні, котрі пов`язані з загрозою для життя матері чи дитини. В той же час Луганщина єдина область в Україні, що не має перинатального медичного центру. 

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Луганської облдержадміністрації з посиланням на начальника Головного управління охорони здоров`я Луганської облдержадміністрації Павла МАЛИША. 

За його словами, голова Луганської облдержадміністрації Олександр АНТІПОВ на засіданні колегії з питань охорони здоров`я заявив про необхідність створення в області такого центру. На сьогодні фахівці Головного управління охорони здоров`я завершили підготовку необхідної медичної програми, що буде передана в ТОВ Інститут "Гражданпроект". Там будуть розроблені проектні роботи, на підставі яких облдержадміністрація направить запит у Кабінет міністрів України, і вже на урядовому рівні буде вирішене питання про фінансування будівництва перинатального центру в місті Луганську. 

На один тільки проект з обласного бюджету уже виділено 0,5 млн. грн. На облаштування центру необхідно приблизно в 25-30 млн. грн. Що ж стосується будівництва і утримання центру, поки що точну суму підрахувати складно, додав П.МАЛИШ.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info