Реклама


Вступна кампанія в Україні завершилася

Вступна кампанія в Україні завершилася

У той час, коли в більшості вищих навчальних закладів чекають оригінали сертифікатів, деякі виші вже затвердили списки студентів. У Київському наіональному університеті завляють, такий термін було визначено правилами вступу ще у листопаді.

Завершивши кампанію раніше за інших, в університеті Шевченка почули дорікання від колег та абітурієнтів. Окрім звинувачень у переманюванні студентів, незадоволеними лишилися й абітурієнти. Адже через неуважність багато з них прогавили крайній термін. В університеті усі закиди відкидають.

Від самого початку вступна кампанія перетворилася на пекло не лише для абітурієнтів, а для приймальних комісій. Причина - необмежена кількість вишів, до яких можна подавати документи.

А от про засилля пільговиків у вишах кажуть - проблема дещо перебільшена. Лише кожен 20-й абітурієнт мав переваги під час вступу, однак всі вони обрали престижні спеціальності. У вишах обіцяють - навіть після вступу перевірятимуть справжність довідок.

У Міністерстві освіти університетам пообіцяли - відшкодують місця на престижних спеціальностях, більшість з яких дісталася пільговикам. Для тих абітурієнтів, які мають мають високі бали.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info