Реклама


Основні напрямки співпраця МОЗ з ЮНІСЕФ

Основні напрямки співпраця МОЗ з ЮНІСЕФ

7 серпня 2009 року Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич зустрівся з Представником Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні пані Юкіє Мокуо. На посаду Представника Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіє Мокуо офіційно вступила 21 липня 2009 року, яку до цього обіймав Джеремі Хартлі. До свого призначення в Україну Юкіє Мокуо з 2005 року була Представником Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Таджикістані.

Під час зустрічі Василь Князевич та Юкіє Мокуо обговорили плани майбутньої співпраці України з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ), яке триває з 1998 року в рамках Основної Угоди про співробітництво.

Співпраця МОЗ з ЮНІСЕФ здійснюється у двох основних напрямках:

1.Здоров'я і розвиток дітей, який полягає у заходах направлених на зменшення рівня дитячої та материнської смертності шляхом створення лікарень, дружніх до дитини; підтримці грудного вигодовування; подоланні дефіциту мікронутрієнтів (йоду) та забезпечення адекватного та достатнього харчування дитини раннього віку; імунізація

2.ВІЛ/СНІД, діти і молодь, який полягає у впровадженні програм і стратегій профілактики ВІЛ/СНІДу серед дітей та підлітків; профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини; захист, лікування та підтримка дітей, уражених ВІЛ/СНІДом; забезпечення доступу усіх ВІЛ- позитивних дітей до антиретровірусної терапії.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info