Реклама

На Тернопільщині під соціальним супроводом перебуває 88 прийомних сімей та 8 дитячих будинків сімейного типу

На Тернопільщині під соціальним супроводом перебуває 88 прийомних сімей та 8 дитячих будинків сімейного типу

На минулому тижні в Тернополі за участю представника Держдепартаменту з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та заступника голови обласної державної адміністрації відбулося спільне засідання колегії служби у справах дітей обласної державної адміністрації та ради директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області на тему: «Розвиток сімейних форм виховання дітей: кількісні та якісні показники».

Під час засідання колегії обговорювалися питання ефективності здійснення соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу за місцем проживання, захисту майнових та житлових прав прийомних дітей та дітей-вихованців.

Було відзначено позитивний досвід проведення в області шкіл підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів, куди запрошуються, крім батьків, як прийомні, так і рідні діти. «за словами фахівців, такий підхід, коли у навчанні бере участь вся сім’я, добре себе виправдав, оскільки соціальні працівники мають можливість побачити досягнення і труднощі становлення даних сімей. 

Йшлося також про важливість підготовки дітей до самостійного життя, налагодження контактів прийомних дітей та дітей-вихованців з біологічними батьками та родичами і вирішення їх подальшої долі.

Було також наголошено на пріоритетності інтересів дитини при здійсненні соціального супроводження.

Всього під соціальним супроводом центрів області сьогодні перебуває 88 прийомних сімей і 8 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 165 дітей-сиріт.

За перше півріччя 2009 року пройшли навчання та отримали рекомендації обласного центру 13 подружніх пар.

У 2008 – 2009 роках за програмою підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів було проведено троє навчань, в яких підвищили кваліфікацію 66 батьків і взяли участь 61 дитина, з яких 13 дітейрідні.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад