Реклама


Табір для дітей з ДЦП

Табір для дітей з ДЦП

На Волині збудують інтеграційний табір для дітей з ДЦП.

19 серпня заступник голови Волинської облдержадміністрації Василь Байцим зустрівся з представниками львівської громадської організації „Мелодія життя”, яка має намір побудувати на Західній Україні три інтеграційні табори для дітей із церебральним паралічем. Один із них планують розмістити на Волині, - повідомили в Головному управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Волинської облдержадміністрації.

Діяльність організації „Мелодія життя” спрямована на поліпшення життя дітей із ДЦП. Вона планує побудувати табори у Львівській, Волинській та Закарпатській областях, які будуть облаштовані спеціально для дітей із цією хворобою. Тут мають намір працювати не тільки з дітьми, а й батьками. В інтеграційному центрі буде кваліфікований психолог.

„Мелодія життя” просить посприяти у пошуку відповідного приміщення у рекреаційній зоні та допомогти оформити пільгову довгострокову оренду. Щодо фінансування, то організація вже налагодила співпрацю і з вітчизняними, і з іноземними інвесторами.

Василь Байцим зазначив, що така ініціатива заслуговує на увагу, він сам уже давно цікавиться цією проблемою. Василь Федорович запропонував розглянути цю ідею у межах Програми добросусідства Польща-Білорусь-Україна. Польська сторона також зацікавлена у реалізації проектів щодо створення центрів для дітей із ДЦП. Отже, можна було б отримати 90% фінансування від Євросоюзу.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info