Реклама

Практичні знання про поводження з дикими тваринами

Практичні знання про поводження з дикими тваринами

У суботу, 29 серпня, з 11.00 на площі біля входу у Київський зоопарк (біля сцени) відбудеться святкування Дня юного натураліста.

Догляд за тваринами в зоопарках -- це справжні мистецтво, яке через гуртки юннатів передається з поколінь в покоління. Перебуваючи в гуртку юннатів, підлітки мають можливість отримати практичні знання про поводження з дикими тваринами, яких вони не отримують в жодному навчальному закладі!

Під час свята відбудеться виставка тварин, якими у Київському зоопарку опікуються юні зоологи та виготовлених юннатами штучних гніздівель і годівниць для птахів. А співробітники орнітологічного центру зоопарку проведуть майстер-клас по виготовленню шпаківлі.

В межах святкової програми, для юних відвідувачів зоопарку відбудеться презентаційне зайняття гуртка. Діти та підлітки вже під час вводного уроку дізнаються багато цікавих фактів з життя добре відомих тварин, матимуть можливість поспілкуватися з викладачами гуртку, та докладніше ознайомляться з напрямками роботи гуртку юннатів Київського зоопарку та розкладом занять. Представники преси отримають можливість поспілкуватися з вихованцями гуртку юних натуралістів Київського зоопарку.

«Значення юннатів в справі розвитку зоопарків переоцінити важко. Візьмемо хоча би той факт, що в СРСР (втім, як в Україні і зараз) не було ВНЗ, які б готували фахівців з утримання диких тварин у штучно створеному середовищі існування. Важкі часи економічної та політичної кризи в країнах пострадянського простору на початку 90-х років привели до розвалу руху юннатів. Це викликало гостру нестачу кваліфікованих фахівців, яку ми відчуваємо досі» -- зазначила генеральний директор Київського зоопарку Світлана Берзіна.

Нагадаємо, Київський зоологічний парк одним з перших на пострадянському просторі зробив кроки з відродження руху юннатів в нових політичних та економічних умовах.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад