Реклама

Міністерство освіти і науки України рекомендує припиняти заняття в школах при зниженні температури нижче -20оС

Міністерство освіти і науки України рекомендує припиняти заняття в школах при зниженні температури нижче -20оС

Міністерство освіти і науки України рекомендує органам місцевого самоврядування припиняти заняття в школах при зниженні температури повітря нижче 20 градусів морозу. Про це журналістам сказав міністр освіти і науки Станіслав НІКОЛАЄНКО, інформують «Українські Новини».

Зокрема, він відзначив, що при зниженні температури нижче 20 градусів морозу рекомендується припинити відвідини дитячих садків і заняття в молодших 1-4 класах, і при цьому якщо швидкість вітру більше 5 м/с і вологість повітря більше 80%.

НІКОЛАЄНКО також сказав, що рекомендується припиняти заняття для старших класів (5-11) при зниженні температури нижче 24 градусів морозу. "Я просив би, щоб оперативно сьогодні керівники органів управління освіти вплинули на ці події, щоб ми ніде не допустили обмороження дітей", - сказав НІКОЛАЄНКО.

За його словами, у разі зниження температури в приміщеннях шкіл нижче 16-18 градусів, керівництво шкіл і органи місцевого самоврядування можуть ухвалювати рішення про скорочення уроків або про часове припинення занять в школах.

http://kmv.gov.ua

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад