Реклама

Житомирський центр профілактики та боротьби зі СНІДом відвідали фахівці з Киргизстану

Житомирський центр профілактики та боротьби зі СНІДом відвідали фахівці з Киргизстану

Житомирський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом в рамках проекту “ЮНІСЕФ” відвідали фахівці з Киргизстану, які здійснюють навчальний тур, спрямований на здобуття досвіду щодо подолання ВІЛ/СНІД.

Головний лікар Житомирського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Галінський зазначив: “З проблемою ВІЛ-інфекції наша держава зіштовхнулась давно і вже має свої вагомі напрацювання в боротьбі з цією недугою. Так, наприклад, нині на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” створений центр “Клініка для лікування дітей з ВІЛ/СНІДом”. Тож, ми готові розповісти про свій досвід”. Делегацію лікарів з Киргизстану супроводжувала завідувачка згаданої клініки Світлана Комар. Коментуючи двосторонню співпрацю, вона зазначила: “Навчальний тур здійснюється на базі нашого центру з метою інформування про здобутки щодо супроводу та лікування ВІЛ-інфікованих дітей в Україні. Це обмін досвідом між українською клінікою та нашими колегами-педіатрами, які працюють у сфері педіатричної ВІЛ-інфекції в Киргизстані та Білорусії. Також планується в ході візиту відвідати Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом”.

Лікарі із Киргизстану спільно з С. Комар провели консультативний прийом дітей. Крім того, в Житомирському обласному центрі охорони здоров’я матері і дитини для гостей з Киргизстану та акушерів-гінекологів і неонатологів області був проведений тренінг, під час якого ще раз нагадали про правильну тактику в підборі лікування, веденні вагітних, дитини після народження та їх обстеження.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад